Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Čištění koberců

Čištění koberců - Úklidové služby Zábřeh

Čištění koberců - celá ČR

Vložit firmu

Suta

Specializujeme se na úklidové služby a především komplexní servis pro zákazníka. Úklid, mytí, čištění, voskování, péče o zeleň, praní vertikálních žaluzií, dodávka hygienického a papírového programu - poskytujeme více než pouhý úklid
Působnost:  Praha     www:  www.suta.cz
   

AGENCY INclean, s.r.o.

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid- generální i kolaudační, úklid kanceláří, obchodů, firem i bytů a rodinných domů. Údržbu, kultivaci zahrad. Mytí oken, podlah, čištění koberců a čalounění. Zajistíme donášku, hlídání dětí, pečovatelky.
Působnost:  Praha     www:  www.inclean.cz
   

Karel Hanzl - Univers úklid

Nabídka mytí oken, čištění koberců, vertikálních i horizontálních žaluzií v bytových prostorách, administrativních budovách a zdravotnických zařízeních.
Působnost:  Praha     www:  www.univers-uklid.cz
   

Úklidové a čistící práce Škaroupka

Úklidová firma zaměřující se na pravidelné a jednorázové úklidy. Zajistíme pravidelný úklid komerčních objektůa domácností, úklid po stavebních pracích, úklid po malování a řemeslných pracích, čištění koberců a čalounění a mytí oken.
Působnost:  Brno       www:  www.uklid-skaroupka.cz
   

PROKIR

Provádíme úklidové služby včetně dezinfekce. Mytí oken, úklid po řemeslnících, čištění koberců a čalouněného nábytku. Strojové mytí podlah. Děláme údržbu chodníků, zahradnické práce, malířské práce s úklidem. Správa nemovitostí, ostraha, recepce.
Působnost: Praha     www:  www.uklid-prokir.cz
   
čištění koberců

Aleš Zeman - úklidové práce

Úklidová firma Zeman zajišťuje kompletní úklid pro firmy i státní organizace, čištění koberců, mytí oken, úklid domácností a další úklidové práce.
Poděbradova 3213, 272 01 Kladno 1     www:  www.uklidove-firmy-az.estranky.cz
   
 
 

 

úklidové firmy  úklidové služby  čištění koberců  správa nemovitostí  úklidové práce  úklid domácností  impregnace   ceník prací - čištění

 

optimalizace PageRank.cz
TOPlist